Kolik stojí filmový úsměv aneb cena za bělení zubů | La Perla Dental Clinic

Kolik stojí filmový úsměv aneb cena za bělení zubů

Všichni toužíme po zářivě bílém úsměvu, ale ne každý je do něj ochoten investovat. Výsledkem jsou zuby zničené neprofesionálním bělením, narušená sklovina, kazy a citlivost v podstatě na cokoliv. Když už chcete zářivě bílé zuby, jděte na to profesionálně. Investovaná cena do kvalitního bělení zubů je lepší než “za babku” bílé, ale zničené zuby.

Bělení dříve a dnes

Bělení zubů znali už ve starém Egyptě. Používali přírodní materiály,  popel a sodu. Ve středověku se zuby vyhlazovaly broušením. Na obroušený chrup se aplikoval roztok kyseliny dusičné. Zuby sice byly během několika chvil zářivě bílé, měly však natolik porušenou sklovinu, že se brzy zkazily. V roce 1970 byly odhaleny bělící účinky peroxidu, který zažil v oblasti bělení po roce 2000 nebývalý rozmach.

Bělení za babku

Receptů na „echt“ domácí bělení zubů koluje na internetu mnoho. Balancují však často na hraně bezpečnosti. Můžete své zuby doslova odřít směsí jedlé sody a citronové šťávy. Nebo použijte popel s vodou či jahody se solí. Výsledek či následek stejný – hrozící riziko pro zuby. Chvilkový bělostný vzhled střídá zežloutnutí způsobené ztenčenou vrstvou skloviny, zvýšená citlivost a kazivost zubů.

Cena domácího bělení zubů

Zde už se nejedná o babské rady, ale o domácí bělení s instruktáží odborníka. Zubař/dentální hygienista objedná nosiče bělení dle otisku vašeho chrupu. Do nosiče pak aplikujete bělící gel v pohodlí domova. Nosiče se nasazují na zuby přes noc. Optimálního vybělení dosáhnete po týdnu až deseti dnech. Cena domácího bělení se pohybuje okolo  3 500 korun.

Cena ordinačního bělení zubů

Ordinační bělení pod dohledem odborníka je nejlepší možný start pro bílé zuby bez poškození. Zubař nasadí pacientovi gumovou blánu (kofferdam), který chrání dásně a měkké tkáně. Nanese bělící prostředek a nechá působit pod speciální lampou či laserem pro větší účinek. Efekt okamžitý. Cena ordinačního bělení se pohybuje okolo  4 000 korun.

Cena bělení zubů metodou Pure Whitening

Kombinace domácího a ordinačního bělení je nejefektivnější cesta k zářivému úsměvu. Proces bělení je nastartován doma a po 14 ti dnech dokončen bělením v ordinaci. Cena profesionálního a bezpečného bělení se pohybuje od 7 000 korun v závislosti na značce a lokalitě.

 

Takže pokud chcete zářit jako filmové hvězdy, omládnout a zvýšit si sebevědomí, jděte do toho!  A pokud opravdu váháte, nechte se zlákat aktuální nabídkou. Zkuste jarní bělení za akční cenu.

 

09.03.2019Archivy

LA PERLA DENTAL CLINIC - ZUBNÍ ORDINACE V KRALUPECH NAD VLTAVOU

La Perla Dental Clinic KRALUPY NAD VLTAVOU

  +420 601 506 000
  info@laperladental.cz

La Perla Dental Clinic
Nerudova 403
Kralupy nad Vltavou
278 01

MÁTE DOTAZ?

Položky označené * jsou povinné