Zubní implantáty | La Perla Dental Clinic

Zubní implantáty

Ošetření pomocí zubních implantátů představuje moderní a spolehlivou stomatologickou techniku. Tato metoda je vědecky prověřena a již tři desetiletí ji používají kvalifikovaní zubní lékaři a chirurgové na celém světě. Díky zubním implantátům dnes existuje řešení témeř pro každou indikaci.

Zubní implantáty plnohodnotně nahrazují ztracené zuby. Vytváří tak stabilní základ na místě přirozeného kořene a tvoří základ pro upevnění korunky. Zubní implantát je nejelegantnější způsob náhrady jednoho zubu, ale tvoří také jisté ukotvení pro snímatelné protézy. Základními předpoklady pro implantaci je dostatečně kvalitní kost a dobrá ústní hygiena. Před vlastní implantací dojde k odsanování celého chrupu a k vyléčení možných onemocnění sliznice a dásní.

Jak si vybírat?

Při ztrátě zubů je obvykle několik variant řešení. Nejméně invazivní je použítí snímací zubní protézy. Výhodou takového ošetření je, že obvykle není nutné zasahovat (nebo jen minimálně) do zbývajících zubů. Použití snímací zubní protézy má své jisté nevýhody:

  • Komfort používání je oproti fixním náhradám o něco nižší.
  • Při kousání a při mluvení může docházet k pohybu protézy. Při jídle se pod ni dostávají kousky potravy.
  • Stabilnější je snímací protéza v kombinaci s náhradami fixními. Díky nim se přenáší žvýkací tlak i přes zbývající zuby a ne jen přes dáseň.

[gallery_bank type=“images“ format=“thumbnail“ title=“true“ desc=“false“ responsive=“true“ display=“all“ sort_by=“random“ animation_effect=“bounce“ album_title=“false“ album_id=“1″]

Chcete se dozvědět více?

Objednejte se

Příbuzné články z blogu

LA PERLA DENTAL CLINIC - ZUBNÍ ORDINACE V KRALUPECH NAD VLTAVOU

La Perla Dental Clinic KRALUPY NAD VLTAVOU

  +420 601 506 000
  info@laperladental.cz

La Perla Dental Clinic
Nerudova 403
Kralupy nad Vltavou
278 01

MÁTE DOTAZ?

Položky označené * jsou povinné