Naše služby | La Perla Dental Clinic

Naše služby

Preventivní vyšetření

Preventivní prohlídka je nedílnou součástí péče o naše zdraví. Přestože nepociťujete potíže, neznamená to, že jsou vaše zuby, dásně či kost zcela zdravé. Docházením na pravidelné preventivní prohlídky budete mít své zdraví pevně pod kontrolou. Případné onemocnění tak lze řešit v počínajících stádiích, kdy je léčba jednodušší a také časově i finančně méně náročná. V rámci preventivní prohlídky je samozřejmostí důkladné vyšetření celé dutiny ústní a zhotovení rentgenových snímků.

Zubní implantáty

Ošetření pomocí implantátů představuje spolehlivou, moderní stomatologickou techniku, která byla vědecky otestována a kterou již tři desetiletí používají kvalifikovaní zubní lékaři a chirurgové na celém světě. Dnes existuje řešení témeř pro každou indikaci.

Protetické ošetření - zubní náhrady

Cílem protetického ošetření je nahradit chybějící zub či skupinu zubů a tím dosažení funkčního a estetického maxima. Zubní náhrady jsou řešením, jak vám vrátit sebevědomí a krásný úsměv.

Zubní fazety

Keramické fazety jsou tenké keramické plátky, které jsou lepeny přímo na přední část zubů. Při běžném zákroku je nalepeno obvykle šest (může být i více) keramických fazet na řezáky a špičáky horní i dolní čelisti. U zdravého chrupu stačí pro aplikaci fazet většinou dvě návštěvy.

Bělení zubů

Jediné bělení na světě s garancí výsledku a trvanlivosti. Ano, právě tento bělící systém používáme v našich zubních ordinacích. Jedná se o kombinaci bělení v pohodlí domova (domácí bělení) a následně bělení přímo v zubní ordinaci (ordinační bělení).

Dentální hygiena

Dentální hygiena je procedura, při které se ze zubní skloviny odstraní zubní kámen, pigmentace, povlak a bakterie. K odstranění těchto nečistot se používá ultrazvukový přístroj, kyrety, AirFlow-pískování zubu pro odstranění pigmentace a bakteriálních zbytků.

Endodontické ošetření

Endodontické ošetření spočívá v odstranění mrtvé nebo infikované zubní dřeně ze zubu. Základem je vyjmutí kompletně celého rozsahu dřeně, dostatečné opracování a rozšíření všech kořenových kanálků po celé jejich délce. Následně silná výplachová desinfekce pro maximální možné odstraněni zbylých mikroorganismů a plnění kořenových kanálků.

LA PERLA DENTAL CLINIC - ZUBNÍ ORDINACE V KRALUPECH NAD VLTAVOU

La Perla Dental Clinic KRALUPY NAD VLTAVOU

  +420 601 506 000
  info@laperladental.cz

La Perla Dental Clinic
Nerudova 403
Kralupy nad Vltavou
278 01

MÁTE DOTAZ?

Položky označené * jsou povinné