Имплантация | La Perla Dental Clinic

Имплантация

Ošetření pomocí implantátů představuje spolehlivou, moderní stomatologickou techniku, která byla vědecky otestována a kterou již tři desetiletí používají kvalifikovaní zubní lékaři a chirurgové  na celém světě. Dnes existuje řešení témeř pro každou indikaci.

Zubní implantáty plnohodnotně nahrazují ztracené zuby. Vytváří tak stabilní základ na místě přirozeného kořene a tvoří základ pro upevnění korunky. Implantát je nejelegantnější způsob náhrady jednoho zubu, ale tvoří také jisté ukotvení pro snímatelné protézy. Základními předpoklady pro implantaci je dostatečně kvalitní kost a dobrá ústní hygiena. Před vlastní implantací dojde k odsanování celého chrupu a k vyléčení možných onemocnění sliznice a dásní.

Jak si vybírat ?

Při ztrátě zubů je obvykle několik variant, jak tuto situaci vyřešit. Nejméně invazivní je použítí snímací protézy. Výhodou takového ošetření je, že obvykle není nutné zasahovat (nebo jen minimálně) do zbývajících zubů.

  • Ovšem jedná se o náhradu snímací a nemůžeme očekávat stejný pocit a komfort jako u náhrad fixních
  • Při kousání a při mluvení může docházet k pohybu protézy a při jídle se pod ni dostávají kousky potravy
  • Stabilnější je snímací protéza v kombinaci s náhradami fixními, které jsou k tomuto účelu
  • Litými opěrnými prvky, které přenáší žvýkací tlak i přes zbývající zuby a ne jen přes dáseň

[gallery_bank type=»images» format=»thumbnail» title=»true» desc=»false» responsive=»true» display=»all» sort_by=»random» animation_effect=»bounce» album_title=»false» album_id=»1″]

Chcete se dozvědět více?

Objednejte se

LA PERLA DENTAL CLINIC - ZUBNÍ ORDINACE V KRALUPECH NAD VLTAVOU

  +420 601 506 000
  info@laperladental.cz

MÁTE DOTAZ?

Položky označené * jsou povinné