Наши службы | La Perla Dental Clinic

Наши службы

Имплантация

Ošetření pomocí implantátů představuje spolehlivou, moderní stomatologickou techniku, která byla vědecky otestována a kterou již tři desetiletí používají kvalifikovaní zubní lékaři a chirurgové na celém světě. Dnes existuje řešení témeř pro každou indikaci.

Ортопедическое лечение

Cílem protetického ošetření je nahradit chybějící zub či skupinu zubů a tím dosažení funkčního a estetického maxima. Zubní náhrady jsou řešením, jak vám vrátit sebevědomí a krásný úsměv.

Отбеливание зубов

Jediné bělení na světě s garancí výsledku a trvanlivosti. Ano, právě tento bělící systém používáme v našich zubních ordinacích. Jedná se o kombinaci bělení v pohodlí domova (domácí bělení) a následně bělení přímo v zubní ordinaci (ordinační bělení).

Дентальная гигиена

Dentální hygiena je procedura, při které se ze zubní skloviny odstraní zubní kámen, pigmentace, povlak a bakterie. K odstranění těchto nečistot se používá ultrazvukový přístroj, kyrety, AirFlow-pískování zubu pro odstranění pigmentace a bakteriálních zbytků.

Эндодонтическое лечение

Endodontické ošetření spočívá v odstranění mrtvé nebo infikované zubní dřeně ze zubu. Základem je vyjmutí kompletně celého rozsahu dřeně, dostatečné opracování a rozšíření všech kořenových kanálků po celé jejich délce. Následně silná výplachová desinfekce pro maximální možné odstraněni zbylých mikroorganismů a plnění kořenových kanálků.

Профилактика

Preventivní prohlídka je nedílnou součástí péče o naše zdraví. Přestože nepociťujete potíže, neznamená to, že jsou vaše zuby, dásně či kost zcela zdravé. Docházením na pravidelné preventivní prohlídky budete mít své zdraví pevně pod kontrolou. Případné onemocnění tak lze řešit v počínajících stádiích, kdy je léčba jednodušší a také časově i finančně méně náročná. V rámci preventivní prohlídky je samozřejmostí důkladné vyšetření celé dutiny ústní a zhotovení rentgenových snímků.

LA PERLA DENTAL CLINIC - ZUBNÍ ORDINACE V KRALUPECH NAD VLTAVOU

  +420 601 506 000
  info@laperladental.cz

MÁTE DOTAZ?

Položky označené * jsou povinné