Co obnáší bělení zubů | La Perla Dental Clinic

Co obnáší bělení zubů

Ordinační bělení zubů je chemický proces, kdy aktivní molekuly oxidů uvolňované ze sloučeniny peroxid vodíku pronikají mezi krystaly skloviny, kde odbarvují usazené pigmenty.

U námi používané a doporučované metody lze předem určit, jakého stupně zesvětlení bude procesem bělení zubů dosaženo a jak dlouho bude trvat.

Vždy se bělí pouze zdravé zuby, sanované, bez kazů a bez přítomnosti zánětu dásní. Bělení se nedoporučuje těhotným a kojícím ženám. Před bělením je nutné provést odstranění zubního kamene a povrchové pigmentace dentální hygienou.

Nejprve zubař/ka nebo dentální hygienistka nasadí pacientovi ochrannou gumovou blánu (kofferdam). Dásně se mohou také pokrývat ochrannou pryskyřicí, která se následně jednoduše odstraní. Ochrana měkkých tkání a dásně je nutná z důvodu agresivity bělícího prostředku.

Poté se aplikuje bělící gel. Gel se na zubech ponechá 15-20 minut, pak se opláchne vodou. Tento postup se několikrát opakuje. Pro zvýšení efektu bělení zubů lze přípravek s H2O2 aktivovat lampou emitující světlo v modrém spektru.

Ordinační bělení zubů trvá 60-90 minut. Výsledek je vidět okamžitě. 

Ordinační bělení může být podpořeno bělením domácím. Chcete vyzkoušet metodu PURE Whitening? Bělení zubů v Kralupech nad Vltavou z rukou profesionálů?

 

Objednejte se na bělení zubů ještě dnes. Jarní bělení zubů, za výhodnou cenu Kč 7000,-.

09.05.2017LA PERLA DENTAL CLINIC - ZUBNÍ ORDINACE V KRALUPECH NAD VLTAVOU

La Perla Dental Clinic KRALUPY NAD VLTAVOU

  +420 601 506 000
  info@laperladental.cz

La Perla Dental Clinic
Nerudova 403
Kralupy nad Vltavou
278 01

MÁTE DOTAZ?

Položky označené * jsou povinné